OneUp Carbon upravljač, Ø-35 mm/800 mm, uspon 35 mm
OneUp Carbon upravljač
Vozite dalje. Vozite jače. I držite ruke svježima cijelo vrijeme. Patentirani ovalni oblik karbonske ručke značajno smanjuje umor ramena i ruku tako što prigušuje vibracije i povećava odziv upravljanja. Preciznost vožnje EWS-a susreće se s cjelodnevnom udobnošću. Izvucite više iz svog upravljača.| Boja | crna |
| Materijal | karbonska vlakna |
| Promjer | 35 mm |
| Širina volana | 800 mm |
| Zavoj unatrag | 8° |
| Doseg | 5° |
| Hod | 35 mm |
| Težina | 225 g |
| ID porizvoda | 341580 |
Varijanta OneUp Carbon riadidlá, Ø-35 mm/800 mm, zdvih 35 mm
Dobrý deň, prosím vás toto sú verzia V2?
Dobrý deň,
áno - nové riadidlá prídu verzie V2.
https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/riadidla-a-rohy/mtb-riadidla/oneup-v2-carbon-riadidla-35-mm-800-mm-zdvih-35-mm-p396422.html
Ovde ćeš pronaći odgovore na tvoja pitanja u vezi sa dostavom, plaćanjem, sigurnošću i mnogim drugim stvarima.

Varijanta OneUp Carbon riadidlá, Ø-35 mm/800 mm, zdvih 20 mm
Jeden z najlepších upgradeov biku. Citeľne vyšší komfort jazdy.
Prevedi pomoću Google-aPrikaži original